en et

Kontakt ja asukoht

Männiku Metsatalu

Intsu küla, Viljandi vald
VILJANDIMAA 69611
Telefon: +372 5343 2884
E-mail: metsatalu@metsatalu.ee

Erinevate soovide ja lisaküsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust.

 


Kuidas meie juurde saab?

 

Männiku Metsatalu on sedavõrd looduse keskel, et GPS ei pruugi Sind alati kohale tuua, aga siin on Sulle selged juhised…

Tallinna poolt tulles keera enne Viljandit paremale ümber linna kulgeva ringtee peale. Sõida viida järgi Karksi-Nuia ja Valga suunas umbes 13 km. Nüüd näitabki silt vasakule Männiku Metsatallu 1,7 km. Sõida 1 km läbi küla ja keera asfalttee lõpus paremale. Veel 700 meetrit ja oledki kohal.

Pärnu poolt tulles on kaks võimalust:

  1. Keera pärast Kilingi-Nõmmet vasakule Viljandi peale, sõida kuni Viljandi ringristmikuni ning keerata siis paremale Karksi-Nuia poole. Umbes 5,5 km pärast näed viita vasakule: Männiku Metsatalu 1,7 km. Sõida 1 km läbi küla, keera asfalttee lõpus paremale ja 700 meetri pärast oledki kohal.
  2. Sõida Kilingi-Nõmmest otse Tihemetsa–Abja–Halliste–Sultsi –Loodi poole. Loodist sõida veel 2 km ja siis näed viita vasakule: Männiku Metsatalu 1,7 km. Sõida 1 km läbi küla, keera asfalttee lõpus paremale ja 700 meetri pärast oledki kohal.

Tartu poolt tulles sõida Viljandini ja kui linn hakkab paistma, vali ringteelt teine mahasõit Võru ja Mustla peale. 2,8–3 km pärast näitab viit Karksi-Nuiale. Sõida 3,4 km, pööra vasakule Karksi-Nuia poole. Sõida veel 3 km ja keera viidaga osutatud suunas: Männiku Metsatalu 1,7 km. Sõida läbi küla 1 km ja asfalttee lõpus keera paremale. Sealt on meieni 700 m.

Võru poolt tulles sõida läbi Mustla Holstresse ja keera vasakule Paistu peale. Paistust läbi sõites näed viita paremale: Loodi 3 km. Loodis keera paremale Viljandi peale ja sõita veel umbes 2 km. Pärast Kondi bussipeatust näed viita: Männiku Metsatalu 1,7 km. Sõida 1 km läbi küla, asfalttee lõpus keera paremale ja 700 meetri pärast oledki kohal.

Paita oma kõhtu ja hinge õdusas looduskaunis puhketalus.
Ene Sillamaa
Männiku Metsatalu perenaine

Saada päring

- +
- +