en et

Turismitalust

Pildid / - Siin on turvaline märgisKinnitame, et oleme omalt poolt teinud kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest ja teenuse pakkumisel on külastaja tervis hoitud. Täpsemalt saad lugeda siit!

Männiku Metsatalu asub looduslikult kaunis kohas metsade keskel 10 kilomeetrit Viljandist. Meil on hubane puhkemaja (13 tuba) kahe köögiga. Lisaks pakume omapärase interjööriga sviiti ja vidiiti – see on omaette metsaäärne romantiline majake, kus saab nautida kena linnulaulu! Koos lisavooditega saame Männiku Metsatalus majutust pakkuda 40 inimesele. Suvisel ajal on siin võimalik ka telkida.

Meie turismitalukompleks, lisahooned ja loodus pakuvad mitmekesiseid võimalusi meelelahutuseks ja puhkamiseks. Siin saab pidada sünnipäevi, pulmi, kokkutulekuid, korraldada nõupidamisi, suvepäevi, laagreid, koolitusi ja muid üritusi. Töisemat laadi üritusi toetab siinne inspireeriv ümbrus 20-meetriste kuuskede all, vaikus, eraldatus, värske õhk, soe valgusküllane ruum ja tervislik toit. Tiheda mõttetöö vahel saab minna metsa ning kohe seminariruumi taga on väike rada, mis kulgeb ümber tiigi.

Tegevust jätkub looduse rüpes kõigile nii suvel kui ka talvel: läheduses on eri pikkusega looduslikud rajad matkamiseks või suusatamiseks, samuti tiik, kus saab ujuda ja paadiga sõita, lühikese autosõidukaugusel savikoda. Ümbritsevates metsades võib seeni ja marju korjata.

Toit, mida me Männiku Metsatalus pakume, teeb rõõmsaks nii meele kui ka kõhu. Pakume külalistele alati maitseelamusi, kasutades kodumaist toorainet.

2018. aastal valmis LEADERi meetme toetusel suitsusauna juurdeehitus, köetav puhkeruum koos katusealuse terrassi ja sillaga üle tiigi. Projekt toetab Mulgimaa Arenduskoja meetme eesmärkidest töökohtade arvu säilitamist ning turismiteenuste mitmekülgsust ja aastaringsete teenuste arvu kasvu.

2019. aastal vahetasime LEADERi meetme toetusel välja majutusruumide uksed EI15 tuletõkkeuste vastu. Projekt toetab Mulgimaa Arenduskoja meetme eesmärkidest turismiteenuste mitmekülgsust ning aastaringsete toodete kasvu.

2019. aastal renoveerisime LEADERi meetme toetusel veetöötlusseadmed, soetasime sisustustekstiile ja Mulgi-teemalise serviisi ning koostasime uue infovoldiku. Projekt toetab Mulgimaa Arenduskoja meetme eesmärkidest kohalike teenuste ja toodete kasutamist, piirkonna kultuuripärandi kasutamist ja väärtustamist ning piirkonna kui reisisihtkoha atraktiivsemaks muutmist.

Ootame teid!

Pildid / - Leader kleebis

Paita oma kõhtu ja hinge õdusas looduskaunis puhketalus.
Ene Sillamaa
Männiku Metsatalu perenaine

Saada päring

- +
- +